Q12-7P5BXXHY12E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q12-7P5BXXHY12E
Produttore:
APEM Inc.
Descrizione:
LED INDICATOR 12.7MM PROMINENT B
In magazzino : 2
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.50" (12.70mm)
Millicandela Rating 50mcd
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Ratings DC
Lens Style Round with Domed Top
Series Q12-7
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Yellow
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 8.00mm Dia