Q12P1BXXB110E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q12P1BXXB110E
Produttore:
APEM Inc.
Descrizione:
INDICATOR 110V 12MM PROM BLUE
In magazzino : 18
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.47" (11.94mm)
Millicandela Rating 800mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Ratings AC
Lens Style Round with Domed Top
Series Q12
Type LED
Voltage 110V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Blue
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 6mA
Lens Size 8.00mm Dia