Q12P1GXXSG24E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q12P1GXXSG24E
Descrizione:
LED PNL IND 12MM 24V GREEN
Guida per l'utente
Lens Transparency Clear
Ingress Protection IP67
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.47" (11.94mm)
Millicandela Rating 8000mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings DC
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 8.00mm Dia