Q14F1BXXHO02E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q14F1BXXHO02E
Descrizione:
14MM FLSH BLK CHRM HYPR ORG 2VDC
Ingress Protection IP67
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.55" (13.97mm)
Millicandela Rating 200mcd
Product Status Active
Lamp Color Orange
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 2V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Orange
Wavelength - Peak -
Package Tray
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 10.00mm Dia