Q14F3BXXHY220E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q14F3BXXHY220E
Descrizione:
LED INDICATOR 14MM FLUSH 220VAC
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.55" (14.00mm)
Millicandela Rating 250mcd
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Ratings AC
Type LED
Voltage 220V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Yellow
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 3mA
Lens Size 16.00mm Dia