Q14F3CXXB24E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q14F3CXXB24E
Descrizione:
LED PM INDICATOR FLUSH BLUE
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.55" (13.97mm)
Millicandela Rating 100mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Ratings DC
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Blue
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 10.00mm Dia