Q14F3CXXHW110E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q14F3CXXHW110E
Descrizione:
LED PMI FLUSH 110VAC WHITE
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.55" (13.97mm)
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lamp Color White
Ratings AC
Type LED
Voltage 110V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Panel Cutout Shape Round
Current 6mA
Lens Size 10.00mm Dia