Q14F3CXXHY110E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q14F3CXXHY110E
Descrizione:
LED PMI FLUSH 110VAC YELLOW
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.55" (13.97mm)
Millicandela Rating 250mcd
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Ratings AC
Type LED
Voltage 110V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 6mA
Lens Size 10.00mm Dia