Q14F7CXXG12E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q14F7CXXG12E
Produttore:
APEM Inc.
Descrizione:
LED PNL MT 14MM DIA 12V IP67 GRN
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.55" (13.97mm)
Millicandela Rating 5mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series Q14
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Green
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 10.00mm Dia