Q14P1CXXSB24E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q14P1CXXSB24E
Descrizione:
LED INDICATOR 14MM PROMINENT 24V
In magazzino : 25
Guida per l'utente
Lens Transparency Clear
Ingress Protection IP67
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.55" (14.00mm)
Millicandela Rating 2500mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Colorless
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA