Q14P1CXXW110E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q14P1CXXW110E
Produttore:
APEM Inc.
Descrizione:
INDICATOR 110V 14MM PROM WHITE
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.55" (13.97mm)
Millicandela Rating 1000mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Ratings AC
Lens Style Round with Domed Top
Series Q14
Type LED
Voltage 110V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 6mA
Lens Size 10.00mm Dia