Q14P1CXXY12E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q14P1CXXY12E
Descrizione:
INDICATOR 12V 14MM PROMINENT YEL
In magazzino : 12
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Ingress Protection IP67
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.55" (13.97mm)
Millicandela Rating 50mcd
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Ratings DC
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 10.00mm Dia