Q14P3BXXHG110E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q14P3BXXHG110E
Produttore:
APEM Inc.
Descrizione:
LED PMI PROMINENT 110VAC GREEN
In magazzino : 96
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.55" (13.97mm)
Millicandela Rating 2200mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings AC
Lens Style Round with Domed Top
Series Q14
Type LED
Voltage 110V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Green
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 6mA
Lens Size 10.00mm Dia