Q14P3CXXSR12E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q14P3CXXSR12E
Descrizione:
LED PANEL INDICATOR RED 12V
Guida per l'utente
Lens Transparency Clear
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.55" (13.97mm)
Millicandela Rating 17000mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Colorless
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 10.00mm Dia