Q14P3CZZRYG24E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q14P3CZZRYG24E
Descrizione:
LED PMI PROMINENT GRN/RED/YLW
In magazzino : 19
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.55" (13.97mm)
Millicandela Rating 50mcd Green, 80mcd Red, 50mcd Yellow
Product Status Active
Lamp Color Green, Red, Yellow
Ratings DC
Type LED
Voltage 24V Green, 24V Red, 24V Yellow
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color -
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA Green, 20mA Red, 20mA Yellow
Lens Size 10.00mm Dia