Q14P5BXXHG24E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q14P5BXXHG24E
Descrizione:
LED INDICATOR 14MM PROMINENT BLA
In magazzino : 48
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.55" (14.00mm)
Millicandela Rating 2200mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Green
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA