Q14P5BXXHR24E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q14P5BXXHR24E
Descrizione:
LED INDICATOR 14MM PROMINENT BLA
In magazzino : 69
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.55" (14.00mm)
Millicandela Rating 2800mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Red
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA