Q14P6CXXG02E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q14P6CXXG02E
Descrizione:
LED INDICATOR 14MM PROMINENT 2VD
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.55" (14.00mm)
Millicandela Rating 60mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Type LED
Voltage 1.8V ~ 3.3V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Green
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA