Q16F1CXXW110E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q16F1CXXW110E
Descrizione:
INDICATOR 110V 16MM FLUSH WHITE
Ingress Protection IP67
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.63" (16.00mm)
Millicandela Rating 20mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Ratings AC
Type LED
Voltage 110V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Panel Cutout Shape Round
Current 6mA
Lens Size 10.00mm Dia