Q16F5BXXB12E3AJ
APEM Inc.
Prodotto No:
Q16F5BXXB12E3AJ
Produttore:
APEM Inc.
Descrizione:
INDICATOR 12V 16MM BLUE
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.63" (16.00mm)
Millicandela Rating 100mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Ratings -
Lens Style Round with Flat Top
Series Q16
Type LED
Voltage 3.3V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Blue
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 18.30mm Dia