Q16F5BXXHR12E3BU
APEM Inc.
Prodotto No:
Q16F5BXXHR12E3BU
Descrizione:
INDICATOR 12V 16MM RED BRAKE TST
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.63" (16.00mm)
Millicandela Rating 800mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings DC
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Red
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 18.30mm Dia