Q16F5BXXHR12E3PB
APEM Inc.
Prodotto No:
Q16F5BXXHR12E3PB
Produttore:
APEM Inc.
Descrizione:
INDICATOR 12V 16MM RED PRKG BRKE
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.63" (16.00mm)
Millicandela Rating 800mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series Q16
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Red
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 18.30mm Dia