Q16F5BXXHY12E327
APEM Inc.
Prodotto No:
Q16F5BXXHY12E327
Produttore:
APEM Inc.
Descrizione:
INDICATOR 12V 16MM YLW FOG LAMP
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.63" (16.00mm)
Millicandela Rating 250mcd
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series Q16
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Yellow
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 18.30mm Dia