Q16F5BZZRGB24ECA
APEM Inc.
Prodotto No:
Q16F5BZZRGB24ECA
Produttore:
APEM Inc.
Descrizione:
FLUSHBLKBEZ RGB 24VDC IP67
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.63" (16.00mm)
Millicandela Rating 220mcd Red, 500mcd Green, 100mcd Blue
Product Status Active
Lamp Color Red, Green, Blue (RGB)
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series Q16
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Clear
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue
Lens Size 18.30mm Dia