Q19P1BXXB110E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q19P1BXXB110E
Produttore:
APEM Inc.
Descrizione:
INDICATOR 110V 19MM PROM BLUE
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.75" (19.05mm)
Millicandela Rating 540mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Ratings AC
Lens Style Round with Domed Top
Series Q19
Type LED
Voltage 110V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Blue
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 6mA
Lens Size 10.00mm Dia