Q22F1BXXW24E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q22F1BXXW24E
Produttore:
APEM Inc.
Descrizione:
INDICATOR 24V 22MM FLUSH WHITE
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.87" (22.10mm)
Millicandela Rating 120mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series Q22
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 40mA
Lens Size 18.00mm Dia