Q22F1BXXY12E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q22F1BXXY12E
Descrizione:
INDICATOR 12V 22MM FLUSH YELLOW
Ingress Protection IP67
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.87" (22.10mm)
Millicandela Rating 4mcd
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Ratings DC
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 40mA
Lens Size 18.00mm Dia