Q22P1BXXY24E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q22P1BXXY24E
Descrizione:
INDICATOR 24V 22MM PROMINENT YEL
Ingress Protection IP67
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.87" (22.10mm)
Millicandela Rating 60mcd
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Ratings DC
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 40mA
Lens Size 18.00mm Dia