Q22P1BZZRYG12E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q22P1BZZRYG12E
Descrizione:
INDICATOR 12V 22MM PROM R/Y/G
Ingress Protection IP67
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.87" (22.10mm)
Millicandela Rating 50mcd Green, 80mcd Red, 50mcd Yellow
Product Status Active
Lamp Color Green, Red, Yellow
Ratings DC
Type LED
Voltage 12V Green, 12V Red, 12V Yellow
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color -
Panel Cutout Shape Round
Current 40mA Green, 40mA Red, 40mA Yellow
Lens Size 18.00mm Dia