Q22P1CXXG110E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q22P1CXXG110E
Descrizione:
INDICATOR 110V 22MM PROM GREEN
Ingress Protection IP67
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.87" (22.10mm)
Millicandela Rating 95mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings AC
Type LED
Voltage 110V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Green
Panel Cutout Shape Round
Current 5mA
Lens Size 18.00mm Dia