Q22P1CZZRYG24E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q22P1CZZRYG24E
Descrizione:
INDICATOR 24V 22MM PROM R/Y/G
Ingress Protection IP67
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.87" (22.10mm)
Millicandela Rating 50mcd Green, 80mcd Red, 50mcd Yellow
Product Status Active
Lamp Color Green, Red, Yellow
Ratings DC
Type LED
Voltage 24V Green, 24V Red, 24V Yellow
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color -
Panel Cutout Shape Round
Current 40mA Green, 40mA Red, 40mA Yellow
Lens Size 18.00mm Dia