Q22P5BXXY24E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q22P5BXXY24E
Descrizione:
LED PANEL INDICATOR YLW 24V
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.87" (22.10mm)
Millicandela Rating 60mcd
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Ratings DC
Lens Style Round with Domed Top
Series Q22
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Yellow
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 18.00mm Dia