Q6F1BXXB24E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q6F1BXXB24E
Descrizione:
INDICATOR 24V 6MM FLUSH BLUE
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.10mm)
Millicandela Rating 100mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Blue
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 3mm, T-1