Q6P1CKKR12
APEM Inc.
Prodotto No:
Q6P1CKKR12
Produttore:
APEM Inc.
Descrizione:
INDICATOR 12V 6MM PROMINENT RED
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.10mm)
Millicandela Rating 40mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings DC
Lens Style Round with Domed Top
Series Q6
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Red
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 3mm, T-1