Q6P1CXXSY12
APEM Inc.
Prodotto No:
Q6P1CXXSY12
Descrizione:
LED PANEL INDICATOR YLW 12V
Guida per l'utente
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.10mm)
Millicandela Rating 900mcd
Product Status Discontinued at Digi-Key
Lamp Color Yellow
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 3mm, T-1