Q6P1CYYRG12E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q6P1CYYRG12E
Descrizione:
LED INDICATOR 6MM PROMINENT 12VD
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.10mm)
Millicandela Rating 15mcd Green, 20mcd Red
Product Status Active
Lamp Color Green, Red
Type LED
Voltage 12V Green, 12V Red
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA Green, 20mA Red
Lens Size 3mm, T-1