Q6P1GYYRG02E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q6P1GYYRG02E
Produttore:
APEM Inc.
Descrizione:
LED PNL MNT RED/GRN 2VDC IP67
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.10mm)
Millicandela Rating 15mcd Green, 20mcd Red
Product Status Active
Lamp Color Green, Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Lens Style Round with Domed Top
Series Q6
Type LED
Voltage 2V Green, 2V Red
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 3mm, T-1