Q6P3CYYRG12E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q6P3CYYRG12E
Descrizione:
LED PANEL MOUNT INDICATOR RD/GR
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.10mm)
Millicandela Rating 15mcd Green, 20mcd Red
Product Status Active
Lamp Color Green, Red
Type LED
Voltage 12V Green, 12V Red
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Red
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA Green, 20mA Red
Lens Size 3mm, T-1