Q6R3BXXG12E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q6R3BXXG12E
Produttore:
APEM Inc.
Descrizione:
LED PANEL MOUNT INDICATOR GRN
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.10mm)
Millicandela Rating 40mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings DC
Lens Style Round with Domed Top
Series Q6
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Green
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 3mm, T-1