Q6R3BXXY12E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q6R3BXXY12E
Descrizione:
LED PANEL MOUNT INDICATOR YLW
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.10mm)
Millicandela Rating 30mcd
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 3mm, T-1