Q6R3BYYRG24E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q6R3BYYRG24E
Produttore:
APEM Inc.
Descrizione:
LED PANEL MOUNT INDICATOR RD/GR
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.10mm)
Millicandela Rating 15mcd Green, 20mcd Red
Product Status Active
Lamp Color Green, Red
Ratings DC
Lens Style Round with Domed Top
Series Q6
Type LED
Voltage 24V Green, 24V Red
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Red
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA Green, 20mA Red
Lens Size 3mm, T-1