Q6R3CYYRG12E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q6R3CYYRG12E
Descrizione:
LED PANEL MOUNT INDICATOR RD/GR
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.10mm)
Millicandela Rating 15mcd Green, 20mcd Red
Product Status Active
Lamp Color Green, Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 12V Green, 12V Red
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color -
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA Green, 20mA Red
Lens Size 3mm, T-1