Q8F1BXXHO24E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q8F1BXXHO24E
Produttore:
APEM Inc.
Descrizione:
8MM FLSH BLK CHRM HYP ORG 24VDC
In magazzino : 78
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.32" (8.13mm)
Millicandela Rating 110mcd
Product Status Active
Lamp Color Orange
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series Q8
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Orange
Wavelength - Peak -
Package Tray
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 9.40mm Dia