Q8F1CXXW12
APEM Inc.
Prodotto No:
Q8F1CXXW12
Descrizione:
INDICATOR 12V 8MM FLUSH YLW
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating 25mcd
Product Status Discontinued at Digi-Key
Lamp Color White
Ratings DC
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4