Q8F1CXXY12E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q8F1CXXY12E
Descrizione:
INDICATOR 12V 8MM FLUSH YELLOW
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating 6mcd
Product Status Active
Type LED
Voltage 12V
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4