Q8F1CXXY24
APEM Inc.
Prodotto No:
Q8F1CXXY24
Descrizione:
INDICATOR 24V 8MM FLUSH YLW
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating 6mcd
Product Status Discontinued at Digi-Key
Type LED
Voltage 24V
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4