Q8F3CXXHR110E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q8F3CXXHR110E
Produttore:
APEM Inc.
Descrizione:
LED PMI FLUSH 110VAC RED
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating 980mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings AC
Lens Style Round with Flat Top
Series Q8
Type LED
Voltage 110V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Red
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 6mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4