Q8F5BXXHG24E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q8F5BXXHG24E
Produttore:
APEM Inc.
Descrizione:
INDICATOR 8MM PM FLUSH GREEN POT
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.315" (8.00mm)
Millicandela Rating 300mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings DC
Lens Style Round with Domed Top
Series Q8
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Green
Wavelength - Peak -
Package Tray
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5.00mm Dia