Q8P1BXXY28E
APEM Inc.
Prodotto No:
Q8P1BXXY28E
Descrizione:
LED INDICATOR 8MM 28VDC IP67
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.315" (8.00mm)
Millicandela Rating 50mcd
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Ratings DC
Type LED
Voltage 28V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA