Q8P1CXXSB12
APEM Inc.
Prodotto No:
Q8P1CXXSB12
Descrizione:
INDICATOR 12V 8MM PROMINENT BLUE
Guida per l'utente
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating 2200mcd
Product Status Discontinued at Digi-Key
Lamp Color Blue
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Colorless
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4